BÖCKER, 19 st, Selma Lagerlöf, Bonniers Boktryckeri, 1898-1928 samt Ehrnfried Nybergs Boktryckeri, 1913.

18 st halvfranska band samt en pocketbok. Mått 18 x 12 - 20 x 14 cm.

Slitage. Gulnade blad. Pocketbok med skador. Ej fullt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK