AUGUST HAGBORG

Olja på duk, signerad.

Ung kvinna med fjäril. 73 x 60 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Smärre fläckar. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    39 500
    4 115 EUR
    4 866 USD

    Budhistorik (24 bud)
    615 okt 14:4439500SEK
    1A15 okt 14:4438500SEK
    115 okt 14:3034500SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes