ELLEN TÖRNQUIST

Olja på duk. Signerad och daterad 1932.

Sydländskt motiv med båtar på vatten framför stad. Ca 47x36 cm.

Konditionsrapport

Mindre krackelyrer.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T106

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)