BYRÅ

1900-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 95, djup 47, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    125 EUR
    147 USD

    Budhistorik (6 bud)
    513 okt 17:431200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    513 okt 17:431100SEK
    413 okt 16:161000SEK