Bestående av:
Åtta kaffekoppar med fat, nr 1038.
Sex tekoppar med fat, nr 1035 (ett fat med stjärnspricka).
Fem assietter, nr 1087 (ett fat med fottringsnagg).
Två cremekoppar med lock, nr 743.
Ett ovalt serveringsfat, nr 613.
Slitage, ett fat med stjärnspricka samt ett fat med fotringsnagg.