TORSTEN RENQVIST, etsningar, 2 st, signerade, daterade -57 samt numrerade 39/45 respektive 42/45.
"Fågelsångaren", plåtstorlek 21 x 24,5 cm. "Spetsiga former i ett rum", plåtstorlek 19,5 x 24,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.