ERLING ÄRLINGSSON

Olja på pannå. Signerad. Daterad a tergo 1959.

"Sillegården landskap Norra Råda 1959". Ca 16x24 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    467 EUR
    551 USD

    Budhistorik (5 bud)
    114 okt 15:334500SEK
    Acceptpris på 4 500 SEK uppnåddes
    414 okt 14:593400SEK
    313 okt 18:243200SEK