KAJ FRANCK

VAS, glas, signerad med syrapenna K. Franck Nuutajärvi Notsjö. Design år 1952.

Klart glas, luftfiligran. Höjd 13 cm.

I produktion 1952-53.

Konditionsrapport

Otydlig signatur. Repor i botten.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss