HYLLSYSTEM

Bräntorps, 1960-tal.

Fanerat med teak. Lösa delar som går att kombinera på olika sätt. Vitrindelar, skåpsdelar samt hyllplan. Bredd per underskåp ca 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Delar kan saknas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    197 USD

    Budhistorik (2 bud)
    2 4 jan 09:001600SEK
    12017-12-30 03:231500SEK