ALVAR OUTAKKA, akvareller, 2 st, signerade och daterade -49.
Samisk flicka och pojke. 18,5x14 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR