AGDA ÖSTERBERG, matta, rölakan, signerad AÖ, 220 x 152 cm.
Polykromt fält.
Bruksskick. Fläckar. Smutsig. Något skadade kanter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK