Fanerad med ek. Stilistisk dekor i intarsia. Två skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Låda samt nedfällbar barskåpslucka. Bredd 155 cm, djup 50 cm, höjd 85 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.