COLLIER, i fem råder av franska replänkar.

18K vitguld med kontrollstämplar för Arezzo, Italien, efter 1968. Längd ca 43 cm. Totalvikt ca 45.1 g.

En sektion av en innersta råd har blivit löst. Bruksslitage.

Utropspris
15 000 SEK