MATTA

Old Kirman, ca 563 x 440 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar. Obetydliga Lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I112

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 5 timmar

    Utropspris: 40 000 SEK

    2 500
    252 EUR
    316 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    221 feb 22:522500SEK
    120 feb 18:022000SEK