OMEGA, fickur, 49,5 mm.

OMEGA, fickur, 49,5 mm.

Silver, innerboett i silver, ankargång, ca 1928, total vikt 74 g.

Caliber 40.6L T1, Serienr 6938952, Boettnr 7846898

Slitage. Smärre bucklor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej. Servicebehov.

Utropspris
2 000 SEK