Stomme i mässing och faner med intarsia dekor. Sidor med fällbara skivor. Underdel med flaskställ. Längd 85 cm. Bredd 40 cm. ( Diameter 75 cm.) Höjd 70 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.