10 st tallrikar diameter ca 24,5 cm.
10 st assietter diameter ca 17 cm.
10 st koppar med fat,
1 st sockerskål med lock,
1 st gräddkanna,
1 st såssnipa.
1 st karott med lock,
2 st uppläggningsfat diameter ca 25 cm resp. 32 cm.
Bruksskick. Obetydligt nagg.