HERTHA BENGTSON

VAS, stengods, Rörstrand, 1960-tal.

Rund form med nedåt avsmalnande form. Diameter ca 14,5, höjd ca 22 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tillverkningsdefekter.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 10 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)