OLIVKRUS

Keramik, medelhavet.

Grönglaserad med hänklar. Höjd 90, diameter ca 60 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Nagg. Avnött. Spricka.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    311 EUR
    367 USD

    Budhistorik (8 bud)
    317 okt 23:513000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    317 okt 23:472700SEK
    317 okt 23:452500SEK