Rund sits av björk. Centralben på fyrdelad fot av lackat stål. Snurrbar, höj- och sänkbar, på trissor. Märkt Verkstads AB Lindqvist Motala. Minimihöjd 63 cm.
Slitage. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Rostangrepp.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10