STOLAR

Ett par stolar, Johansson design, 1970/80-tal.

Snurrbar. Fast stoppad klädsel, pelarfot av mässing. Sitthöjd ca 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage, tyget ställvis hårdare nött, enstaka hål.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H81

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    11 000
    1 146 EUR
    1 355 USD

    Budhistorik (35 bud)
    6A15 okt 16:1511000SEK
    715 okt 16:1511000SEK
    615 okt 16:1510500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes