HEIKKI TURUNEN, lysrörsbelysning, "Master" modell 340-115, Orno, 1970/80-tal.
Bär tillverkarens etikett. Total längd 130 cm, diameter 15 cm.
Ställvis slitage. Ej funktionstestad.