Kjell Engman

(Sverige, Född 1946)
Kjell Engman
(Sverige, Född 1946)

KJELL ENGMAN, 4 st, skulpturer, glas, Kosta Boda.

Figurer. Signerade och tre etikettmärkta. Höjd 16 - 20 cm.

Smärre ytslitage. En med kantnagg.

Formgivare

Utropspris
1 500 SEK