TAKLAMPA

Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft,

Mässing. Fem rader med fransar. Diameter 38 cm. Etikettmärkt.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Bruksskick.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 300
    446 EUR
    527 USD

    Budhistorik (9 bud)
    320 okt 20:064300SEK
    120 okt 20:064100SEK
    320 okt 20:053900SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes