TAKLAMPA

1950/60-tal,

Stomme i teak och kupor i orangetonat glas. Längd ca 56 cm, höjd ca 21 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt nagg. Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 13 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)