KARL ERIK EKSELIUS

FÅTÖLJER, ett par, "Mondo", JOC Möbler, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av borstad aluminium. Fast stoppad rygg och sits, klädda armlän. Sitthöjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skruv, infästning till armlän saknas. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)