BESTICKSERVISDELAR, 74 st, silver, "Ida", Ole Hagen, A Michelsen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, tolv bordsskedar, 16 smörgåsgafflar, åtta smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, åtta dessertskedar, två smörknivar, fyra serveringsbestick. Längd 15- 23 cm. Vikt ca 3439 g.

Bruksskick.

Utropspris
15 000 SEK