SIDEBOARD, omkring 1900-talets mitt

Fanerad med bland annat mahogny. Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt siddörr med tre lådor och hyllplan. Bredd ca 160, djup ca 45, höjd ca 111 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Mindre faner skador.

Utropspris
1 500 SEK