TIFFANY & Co, armring med briljantslipade diamanter ca 0.20 ct.

Förgylld platina. Öppningsbar. Diameter ca 5,7 cm. Vikt ca 32 g.

Smärre slitage. Smärre repor.

Utropspris
22 000 SEK