TESKEDAR 4 st, silver, oidentifierad mästare, Ryssland, 1844.

Delvis förgyllda, med niellodekor. Längd ca 13,5 cm, vikt ca 92 cm

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK