MAX MARA, klänning

MAX MARA, klänning

Klänning med rund hals, lång ärm samt motveck fram och bak. Tyg troligen i viskos med tryck rutmönster. Etikettmärkt MaxMara STUDIO. Ärmlängd 47, bystvidd ca 48, midjemått 42 samt ryggmått 97 cm.

Något slitage. Lagning under ena ärmhålan.

Utropspris
1 500 SEK