LJUSSTAKE

Brons, 1600-tal.

Balusterformat skaft. Kvadratisk fotplatta. Höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 801
    383 EUR
    451 USD

    Budhistorik (37 bud)
    1012 nov 21:343801SEK
    912 nov 21:333601SEK
    10A12 nov 21:333500SEK