OKÄND KONSTNÄR 1600/1700-TAL, olja på duk.
Figurscen. 37 x 42,5 cm.
Tryckskador. Krackelyr. Skrapmärken. Slitage. Smutsig.
Auktionskompaniet, Stockholm, auktion A138, kat nr 367.