BÖCKER, två volymer, 1852-1856.

A. Karr, Raoul Desloges, del 1 och 2

Slitage. Märken. Fläckar.

Proveniens

Pärm med exlibris för danske kungen Fredrik VII. Inre pärm för Thore Virgin.

Utropspris
1 500 SEK