MUMINMUGGAR samt TALLRIKAR, 6+5 st Arabia.

Muggar,
Morran,
Lilla MY- gul mugg. Med nagg.
Mymlan,
Familjen,
Julöverraskning vinter 2009.
Skålar,
Lilla My i backen,
Stinky,
Mumintrollet på isen,
Muminmamma rensar vinbär,
Snorkfröken.

Smärre slitage. Lilla My muggen med nagg.

Utropspris
2 500 SEK