SAM LARSSON, skrivbordsstol, "Sam", Dux.
Vit skinnklädsel. Stomme i förkromad metall. Snurrbar. på hjul. Sitthöjd 45 cm.
Slitage. Repor. Krackelyr. Smärre fläckar. Hål på sitsens klädsel vid häftning.