Design
973151

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux, 1900-talets andra hälft.

Blankkromade stommar. Dynor och armlän klädda med tyg. Sitthöjd ca 40/33 cm.

Slitage. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK