8+3 st SIGNERADE TOVE JANSSON MUMINPOCKETS SAMT TRE BARNBÖCKER.

Trollkarens hatt, 1992
Trollvinter, 1992
Farlig midsommar, 1992
Pappan och havet, 1992
Munimpappans memoarer, 1992
Det osynliga barnet, 1992
Kometen kommer 1992
Sent i november, 1992
SAMT
Boken om Mymlan, Mumintrollet och lilla My. Hur gick det sen.1991
Vem ska trösta Knyttet?1984
Den farliga resan 1994.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK