SKÅP, jugend, tidig 1900-tal.

SKÅP, jugend, tidig 1900-tal.

Målat. Skuren dekor. Fyra lådor. Två skåpsdörrar varav den ena spegelbeklädd. Bredd 100, djup 45,5, höjd ca 202 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare målning.

Utropspris
6 000 SEK