BO ÅKE ADAMSSON, 2 st, färglitografier, signerade och numrerade III/XX resp. 157/260.
Krogscener. 44x54 cm resp 48x38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK