973834
COLLIER, bärnsten.
Collier, bärnsten.
Collier, bärnsten.
Collier, bärnsten.

Doserat. Ø ca 7-28 mm. Längd ca 68 cm.

Bärnsten är troligen pressad. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK