GERTRUD LÖNEGREN

Vas, stengods, Rörstrand, stämpelsignerad.

Gultonad glasyr. Hänkel. Höjd ca 19 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre krackelyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    116 okt 16:25300SEK