ORIS, ProDiver, armbandsur, 49 mm.

Titan, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, originallänk i borstad titan, viklås, cert. daterat 15/07/14, box, kartong.
Caliber SW 500, Referensnr 7683, Boettnr 34-07787

Bruksslitage med repor på bakboetten. Fungerade vid testtilfället, funktion garanteras ej.

Utropspris
14 000 SEK