OMEGA

Constellation, Chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 1984, total vikt 93 g.

Caliber 1431, Serienr 47626957, Referensnr 3980872, Viklåsreferens 398.0872

Konditionsrapport

Slitage. Några märken och repor. Fungerade vid testtillfälle, funktion garanteras ej.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss