OMEGA, Constellation, Chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 1984, total vikt 93 g.

Caliber 1431, Serienr 47626957, Referensnr 3980872, Viklåsreferens 398.0872

Konditionsrapport

Slitage. Några märken och repor. Fungerade vid testtillfälle, funktion garanteras ej.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss