OMEGA

Constellation, Chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 1984, total vikt 93 g.

Caliber 1431, Serienr 47626957, Referensnr 3980872, Viklåsreferens 398.0872

Konditionsrapport

Slitage. Några märken och repor. Fungerade vid testtillfälle, funktion garanteras ej.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 22 000 SEK

    Slutpris

    18 000
    1 838 EUR
    2 220 USD

    Budhistorik (10 bud)
    Acceptpris på 18 000 SEK uppnåddes