OMEGA, Constellation, Chronometer, armbandsur, 33 mm.

18K guld, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, ca 1984, total vikt 93 g.

Caliber 1431, Serienr 47626957, Referensnr 3980872, Viklåsreferens 398.0872

Slitage. Några märken och repor. Fungerade vid testtillfälle, funktion garanteras ej.

Utropspris
22 000 SEK