GOLVLAMPA,"NK 32631" Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Stomme i mässing samt delvis rödlackerad metall, genombruten rund fot. Höjd och sänkbar, min höjd ca 125 cm. Märkt "NK 32631".

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK