LEKSAKSBIL BRIO, SAAB 92. 1950-tal.

Gul plast med detaljer i plåt. Med mekanisk funktion. Längd 22.5 cm.

Skadat däck. Märken. Slitage. Anlupen. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK