LJUSAMPEL, Karl Johan stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. Blå bottenskål. Dekor av kotte. För fyra ljus. Höjd 83 cm.

Smärre slitage. Renoverad. Kompletterad.

Utropspris
2 000 SEK