ELGIN NATL WATCH CO, fickur, savonett, 55,5 mm.

Förgylld, centrumsekund, ca 1883

Caliber 13, Verknr 1168201, Boettnr 0835 / 90835

Defekt/servicebehov. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK