Fasettslipad safir ca 1,33 ct och åttkantslipade samt baguetteslipade diamanter, platina. Storlek 16,75/52,5. Totalvikt ca 4 g. Etui från AG Dufva medföljer.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.